درباره ما | diamondecor

فروشگاه دایموند دکور در سال 1376 فعالیت خود را در زمینه لوازم دکوری انواع صندلی ، میز ، جلومبلی ، عسلی از جنس استیل و ... اغاز کرد سپس کمتر از یک دهه تلاش در این زمینه ، در سال 1382 با نام تجاری  دایموند دکور پا به عرصه فروش نهاد و با بهره گیری از کادری مجرب و مطالعات کارشناسی دقیق در شاخه های مرتبط نسبت به ارائه محصولات همگام با پیشرفت های روز دنیا اقدام نمود.

ما مجموعه ای متناسب از طرح و رنگ که تداعی گر احساس آرامش و زیبایی است را گرد آورده ایم تا با توکل به بخشنده مصلحت اندیش و اتکا به نیروهای متخصص و متعهد ثمره ای حاصل از تلاقی زیبایی و کیفیت را برای شما نیک اندیشان به ارمغان بیاوریم.

 

شعار دایموند دکور:
نو آوری و دقت در تولید ، سرعت در خدمات با توجهی ویژه بر کیفیت ، در راستای جلب رضایت شما خریداران محترم.

 

اهداف دایموند دکور:

دایموند دکور با رویکرد کارآفرینی و توسعه پس از حضوری موفقیت آمیز در عرصه فروش قصد دارد تا در آینده ای بسیار نزدیک  با گسترش فضای تولیدی سهم بیشتری در زمینه ی اشتغال زایی و صنعت کشور را به خود اختصاص دهد . برآنیم تا با رشد و توسعه همه جانبه و با بهبود روز افزون کیفیت محصولات در خدمت رسانی به شما عزیزان گامی بلند برداریم، چرا که بر این باوریم خریداران محترم شایسته بهترین ها می باشند.

 

(محصولات و خدمات قابل ارائه : لوازم دکوری_مبلمان _ میز غذاخوری _ صندلی _ میز جلومبلی _ عسلی از جنس استیل_ تخت نوزاد _ گهواره _ تخت کودک و نوجوان _ کمد _ دراور _ میز تحریر _ کتابخانه _ شلف )